Hakkımızda - Getmobil Hakkında Her Şey
ara
story-img
Getmobil olarak, 2018'den beri teknolojik cihazların değerlendirilmesi, yenilenmesi ve onarım süreçlerinde yenilikçi, hızlı ve güvenilir çözümler sunmaktayız. Kullanılmış elektronik cihazları profesyonel bir şekilde yenileyerek, bu cihazların yeni kullanıcılarında potansiyellerini daha uzun süre gerçekleştirmelerini sağlamak için teknoloji ve uzmanlığımızı kullanıyoruz.
Getmobil, toplumun yeni teknolojiye olan yüksek ilgisi nedeniyle her yıl milyonlarca ton elektronik atık üretildiğine dikkat çekerek insanları teknoloji tüketim alışkanlıklarını yeniden düşünmeye teşvik etmektedir.
Yenilenmiş Cihaza Geçenlerin
Sahip Olduğu Avantajları
finger-circle
14 gün iade hakkınız olur.
finger-circle
Tüm yenilenmiş cihazlar 12 ay garantilidir.
finger-circle
12 aya kadar vade farksız taksitle alınabilir.
finger-circle
Daha düşük fiyatlılardır.
finger-circle
Çevreyi korumaya katkı sağlamış olursunuz.
finger-circle
12 aya kadar vade farksız taksitle alınabilir.
yenilenmiş-img
yenilenmiş-img
Vizyonumuz
Gelecekte, teknolojik cihazlar konusunda sürdürülebilir bir dönüşüm yaratmak ve insanların daha bilinçli ve sorumlu bir şekilde teknoloji kullanmalarını sağlamak.
Misyonumuz
Getmobil olarak misyonumuz, kullanılmış elektronik cihazları değerlendirerek, yenileyerek ve onararak, bu cihazların yaşam döngülerini uzatmak ve kaynakların verimli bir şekilde kullanılmasını sağlamaktır. Müşterilerimize yenilikçi, hızlı ve güvenilir çözümler sunarak, teknolojik cihazları daha sürdürülebilir bir şekilde kullanmalarına ve potansiyellerini uzun yıllar boyunca gerçekleştirmelerine yardımcı olmayı hedefliyoruz. Aynı zamanda, teknoloji tüketim alışkanlıklarını yeniden değerlendirmeye teşvik ederek, toplumda bilinçli bir teknoloji kullanımı kültürünün oluşmasına katkıda bulunmak istiyoruz.
Doğayı Korumak
Dünyanın yaşamak için daha iyi bir yer olmasına yardımcı olmak ve karbon ayak izimizi en aza indirmek için çalışıyoruz. Günümüzde aşırı cihaz tüketimi ve seri üretimin yol açtığı çevresel negatif etkiler, kaynak israfı ve e-Atık gibi doğamıza zarar veren tüm alışkanlıklara “Dur!” demek ve müşterilerimize daha yeşil bir hizmet sunmayı hedefliyoruz.
yenilenmiş-img
yenilenmiş-img
Müşteri Memnuniyeti
Müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha iyi yanıt verebilmek adına sürekli olarak hizmetlerimizi geliştiriyor ve tekniklerimizi geliştirmek için çaba gösteriyoruz. Onarım hizmetlerimizde geçerli 1 yıllık garantimiz, müşterilerimizin gönlünün ferah olmasına ne kadar değer verdiğimizin bir örneği, nitelikli onarım ve üstün hizmet anlayışımızın göstergesidir. Müşterilerimizden gelen güzel yorumlar ise bizi her gün daha fazla çalışmaya motive ediyor.
getmobil-aile
GetmobilLogo
phone call
Bize Ulaşın
0 (212) 253 90 90
iyzico ile öde
instagram
facebook
twitter
tiktok
youtube
Tüm Hakları Saklıdır © 2023 Getmobil
tse
iso
iso
iso