Story Image
Getmobil olarak, 2018'den beri teknolojik cihazların değerlendirilmesi, yenilenmesi ve onarım süreçlerinde yenilikçi, hızlı ve güvenilir çözümler sunmaktayız. Kullanılmış elektronik cihazları profesyonel bir şekilde yenileyerek, bu cihazların yeni kullanıcılarında potansiyellerini daha uzun süre gerçekleştirmelerini sağlamak için teknoloji ve uzmanlığımızı kullanıyoruz.
Getmobil, toplumun yeni teknolojiye olan yüksek ilgisi nedeniyle her yıl milyonlarca ton elektronik atık üretildiğine dikkat çekerek insanları teknoloji tüketim alışkanlıklarını yeniden düşünmeye teşvik etmektedir.
Yenilenmiş Cihaza Geçenlerin
Sahip Olduğu Avantajları
Finger Circle
14 gün iade hakkınız olur.
Finger Circle
Tüm yenilenmiş cihazlar 12 ay garantilidir.
Finger Circle
12 aya kadar taksitle alınabilir.
Finger Circle
Daha düşük fiyatlılardır.
Finger Circle
Çevreyi korumaya katkı sağlamış olursunuz.
Finger Circle
12 aya kadar taksitle alınabilir.
Yenilenmiş Image
Yenilenmiş Image
Vizyonumuz
Kullanılmış elektronik cihazlara güveni arttırarak, tüketiciyi çevre dostu teknoloji tercihlerine yönlendirmek, böylece döngüsel ekonomiye katkıda bulunmak.
Misyonumuz
Kullanılmış elektronikleri yeniden kullanıma kazandırarak, güven ve kaliteli hizmet ile tüketim alışkanlıklarını değiştiriyor ve teknolojinin sürdürülebilir kullanımını destekliyoruz.
Doğayı Korumak
Dünyanın yaşamak için daha iyi bir yer olmasına yardımcı olmak ve karbon ayak izimizi en aza indirmek için çalışıyoruz. Günümüzde aşırı cihaz tüketimi ve seri üretimin yol açtığı çevresel negatif etkiler, kaynak israfı ve e-Atık gibi doğamıza zarar veren tüm alışkanlıklara “Dur!” demek ve müşterilerimize daha yeşil bir hizmet sunmayı hedefliyoruz.
Yenilenmiş Image
Yenilenmiş Image
Müşteri Memnuniyeti
Müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha iyi yanıt verebilmek adına sürekli olarak hizmetlerimizi geliştiriyor ve tekniklerimizi geliştirmek için çaba gösteriyoruz. Onarım hizmetlerimizde geçerli 1 yıllık garantimiz, müşterilerimizin gönlünün ferah olmasına ne kadar değer verdiğimizin bir örneği, nitelikli onarım ve üstün hizmet anlayışımızın göstergesidir. Müşterilerimizden gelen güzel yorumlar ise bizi her gün daha fazla çalışmaya motive ediyor.
Getmobil Aile